ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Найчарівніша керівник «Волиньобленерго» святкує ювілей

2 серпня відзначає 50-річчя заступник директора з комерційних питань Оксана Гентіш. Попри те, що Оксана Любомирівна обіймає відповідальну посаду, яка вимагає чимало знань та наполегливої праці, їй завжди вдається залишатися чарівною та вишуканою жінкою. За 28 років роботи у «Волиньобленерго» Оксана Гентіш вважає своїм найбільшим надбанням колектив, у якому працює.

Оксана Любомирівна мріяла поступити на економічний факультет Львівського політехнічного інституту, але волею долі стала інженером-електриком.  Першого робочого дня в серпні 1989 року у Волинському обласному підприємстві електричних мереж  молодому фахівцеві доручили робити вкрай відповідальну справу – розрахунки граничних величин потужності для споживачів.

Заступник  директора з комерційних питань ПрАТ «Волиньобленерго» упевнена, що до жодної проблеми не потрібно підходити формально. Найголовніше у будь-якому конфліктні – це бути справедливим. Мудра керівник вважає, що споживачі «Волиньобленерго» – перш за все люди, які хочуть, аби їх вислухали, розібралися у їхній проблемі та порадили, як вчинити у тій чи тій ситуації.

Від непростої роботи Оксана Гентіш відволікається вишиванням нитками та бісером. Це захоплення їй передалося від бабусі. Любить вирощувати квіти. На лоджії її квартири цілорічно цвітуть квіти. Навіть у робочому кабінеті вирощує чимало вазонів! А ще вона любляча мама та бабуся.

А найкраще про ювілярку розкажуть колеги, з якими Оксана Гентіш не один рік пліч-о-пліч працює у «Волиньобленеого».

…Оксану Гентіш називають «хресною мамою» для Ірини Дмитроци, начальника відділу договорів, розподілу і контролю.

–  У лютому 2003 року Оксана Любомирівна запросила мене працювати у її відділі. Саме вона навчала усіх тонкощів професії, опікувалася мною. Уже тоді Оксана Гентіш була справжнім професіоналом, – розказує Ірина Дмитроца.  

Вона пригадує, що тодішній колектив дуже тепло прийняв її, молодого спеціаліста.

– Після півроку роботи на підприємстві у вересні я виходила заміж. Коли ми подавали заяву у РАЦС, попередила на  роботі, що запізнюся.  Приїжджаю на підприємство, а Оксана Любомирівна запитує: «Іро, у тебе такий вигляд, ніби ти заяву на одруження заносила». Насправді те, що подаватимемо заяву, ніхто не знав! Я стою, кліпаю очима, колеги теж дивуються: «Ти що, реально заяву заносила?» Так вони мене розкололи, – усміхається.

Ірина Дмитроца зауважує, що завжди дивувалася, як Оксані Любомирівні вдається поєднувати сім’ю та дім із роботою.

–  Вона прекрасний кулінар. Випічку гарну робила, зараз на це у неї бракує часу. До семи ранку готувала їсти, а потім бігла на роботу. Де сили брала людина? – дивується Ірина Дмитроца. –  Я так, напевно, не вмію, себе шкодую більше (усміхається).

Начальник відділу договорів, розподілу і контролю вважає Оксану Гентіш своєю наставницею у професії. Каже, що вона підтримувала її і в роботі, і поза нею.

–   Хочеться рівнятися на неї, вчитися, – додає про керівника Ірина Дмитроца. 

…Михайло Петрук, начальник сектора по роботі з оптовим ринком електроенергії, розповів, як Оксана Гентіш пропонувала кулінарну допомогу.

– Була дефіляда з приводу Дня енергетика, – каже він. –  Зібрався колектив, зайшла до нас Оксана Любомирівна привітати із святом. За дружньою розмовою вона зізналася, що дуже любить ліпити пельмені. Я був страшенно здивований. Перепитав її про таке захоплення. «Так, дуже люблю ліпити, мене це заспокоює, – каже вона. – А що, ти любитель їсти їх?» Кажу, ні, любителі навколо сидять, а я професіонал. Після цього Оксана Любомирівна пообіцяла мені наліпити наступного дня цілих три кілограми пельменів. Усі були дуже здивовані, – ділиться Михайло Петрук.

…Про співпрацю із заступником директора з комерційних питань розповів Денис Бутолін, екс-начальник інформаційно-аналітичного відділу, директор Камінь-Каширської філії.

– Понад 10 років працюю з Оксаною Любомирівною. Протягом свого робочого шляху, відверто кажучи, зустрів не так багато жінок-колег, які мають риси справжнього керівника – мудрого і справедливого, доброго і вимогливого водночас. Мабуть, головним моїм надбанням від співпраці були розуміння того, що головне – це люди і деталі в роботі, збереження спокою і впевненості у розв’язанні будь-яких робочих питань, особливо коли працюєш із споживачами, – упевнений він.

Микола Стасюк, директор Рожищенської філії, який тривалий час працював разом із Оксаною Гентіш в енергоінспекції, не шкодує теплих слів на її адресу.

– Чарівна жінка, людина, з якою не можна посваритися. Вона завжди знаходить вихід з будь-якої, хай надскладної ситуації. Це великий трудоголік, сильний спеціаліст. З нею завжди приємно працювати.  

…Таке собі випробовування на професійну міцність для Оксани Гентіш свого часу влаштував безпосередній керівник Дмитро Іванов, директор з комерційних питань. 

 – 22 червня 2005 року Оксану Любомирівну перевели на посаду заступника директора з комерційних питань. А 11 липня я взяв і пішов у повну відпустку, – розповідає він. – Адаптація, звичайно, була дуже важка. Тому що практично за два-три тижні, які ми пропрацювали разом, повністю вникнути в обов’язки заступника директора з комерційних питань не так просто. Але нічого, вона витримала. Дзвонила мені тільки єдиний раз. Я в той час засмагав на морі, взяв трубочку і зрозумів, що Оксана Любомирівна справиться. Це свідчить про її рівень кваліфікації, надзвичайну вимогливість до себе і самовідповідальність. Аж ніяк не кожна людина змогла б так швидко вникнути у роботу, не втративши самопочуття, не злякатися і в таких умовах достойно відпрацювати.

Дмитро Іванов розповів, що його заступник мала пропозицію працювати у Державній інспекції енергонагляду у Волинській області.

– Наш колега Анатолій Миколайович Маковський, коли став начальником інспекції, шукав заступника і запропонував цю посаду Оксані Любомирівні, – пригадує він. – Вона довго вагалася, але все-таки прийняла рішення і залишилась моїм заступником. Пропозиція була від Анатолія Миколайовича, якого дуже поважаю, тож я не втручався, не став агітувати. Оксана Любомирівна прийняла рішення осмислено і виважено. Пріоритет був у «Волиньобленерго», перспективу вона бачила тут. Вважаю, що ця перспектива відбулася найкращим чином. Проте такий потенціал, як є у неї, поки до кінця нереалізований і нерозкритий.

…Уже далекого 2000 року Оксана Гентіш працювала старшим інспектором енергоінспекції, її як перспективного працівника підприємство скерувало на навчання в Міжнародний інститут менеджменту.

– Навчання тривало 11 місяців у Києві з відривом від виробництва. Зокрема був один місяць практики у Сполучених Штатах Америки, –Анатолій Бурін, почесний президент «Волиньобленерго», розповідає про навчальну програму Агентства США з міжнародного розвитку (USIAD). – Групу формували з усієї України. Слухачі програми вивчали, як працюють енергетики у США.

Анатолій Бурін зауважує, що Оксану Любомирівну вже тоді виділяли, оскільки вона була здатна опанувати знання і передати їх іншим працівниками.

– Оці здібності якраз і є базою для кар’єрного росту, – додає він. – До того ж Оксана Гентіш людина товариська, толерантна, має витримку. Багато ж споживачів приходять із проблемами, знервовані. У неї вистачає терпіння вислухати, порадити, пригасити те незадоволення, з яким, буває, приходить споживач. А ще заступник генерального директора з комерційних питань дуже толерантно будує взаємини як з підлеглим персоналом, так і керівництвом та споживачами.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»