ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Відкрите обговорення щодо проекту рішень з питань встановлення тарифів/змін до них на 2018 рік та інформація про порядок надання до нього пропозицій

У відповідності до Постанови НКРЕКП  №866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ПрАТ "Волиньобленерго" повідомляє про те, що з 07 серпня по 21 серпня 2017 року (включно) триватиме відкрите обговорення проекту рішень з питань встановлення тарифів (змін до них) на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електроенергії за регульованим тарифом для товариства на 2018 рік.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ПрАТ "Волиньобленерго": http://energy.volyn.ua.

Пропозиції та зауваження приймаються шляхом надсилання листів:

-           на адресу: 43023, Волинська область, м.Луцьк, вул.Єршова, 4;

-           електронною поштою:  ekonom2@energy.volyn.ua;

Пропозиції та зауваження до оприлюднених документів мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений термін. Зауваження та пропозиції, надіслані після 21 серпня цього року, а також анонімні зауваження та пропозиції реєструватись та розглядатися не будуть.

Товариство звертає увагу на те, що остаточні рівні тарифів (змін до них) на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електроенергії за регульованим тарифом на 2018 рік будуть встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У випадку внесення змін до проекту встановлення тарифів (змін до них) 2018 року інформація буде оновлюватися.