ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У «Волиньобленерго» змагалися найсильніші спортсмени

У ПрАТ «Волиньобленерго» завершилася традиційна спартакіада, приурочена 26-й річниці Незалежності України. Енергетики-спортсмени завзято боролися за першість у п'ятьох видах спорту. Організувала змагання первинна профспілка товариства.

Як і в торішній спартакіаді, цьогоріч «золото» у шашках здобула комірник відділу матеріально-технічного постачання Світлана Петрук. Їй поступилася у боротьбі за першість інженер виробничо-технічного відділу Валентина Хвесік. Третє місце на дошці виборола інженер відділу приєднань Анжеліка Грицай.

Ще більш запекла боротьба у цьому виді спорту точилася серед чоловіків. Новачок спартакіади інженер із оптимізації Луцької міської філії Олександр Вінцюк обіграв інженера служби нагляду за експлуатацією Михайла Дроня. «Бронза» дісталася інженер відділу інвестицій та маркетингу Олександрові Кіричку.

У найпопулярнішій настільній грі шахах знову вирували пристрасті. Торішній чемпіон-шахіст начальник служби нагляду за експлуатацією Михайло Шайдевич цього разу поступився молодшому колезі Олександрові Вінцюку. Третє місце дісталося теж новачку змагань  інженеру відділу економічної безпеки та захисту інформації Олегові Гупалу.

Серед жінок-тенісисток безкомпромісно змагалися за «золото» юрисконсульт Ольга Кащук та слюсар КВПіА служби метрології Ольга Денисюк. Більш стійку витримку продемонструвала торішня чемпіонка Ольга Кащук, Ольга Денисюк здобула друге місце. Торішній результат показала інженер прес-центру Інна Ройко, у неї знову «бронза».    

Тріумфатором у настільному тенісі серед чоловіків став інспектор енергоінспекції Павло Столярчук. Не менш запекло за перемогу боровся інженер відділу капітального будівництва Олег Кравчук, у нього «срібло». Третю сходинку посів Олександр Кіричко.

У більярді цьогоріч зовсім інша трійка переможців. «Золото» опинилося у скарбничці юрисконсульта Василя Корця. Друге місце здобув Павло Столярчук. «Бронзу» виборов інженер відділу приєднань Олександр Турчин.

Найбільш видовищним видом спорту в спартакіаді став пляжний волейбол. Подивитися, як змагаються волейболісти, зібралося чимало глядачів. Попри спеку, спортсмени відчайдушно боролися за командне «золото». Тож перше місце у Ковельської філії, друге –  Старовижівської, «бронза» – у Маневицької.

Ці змагання довели, що у «Волиньобленерго» не бракує справжніх спортсменів, які будуть боротися за перемогу до останнього! Нагородять переможців традиційної спартакіади під час урочистих зборів, присвячених Дню Незалежності України.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»