ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики відсвяткували День Незалежності України

23 серпня у ПрАТ «Волиньобленерго» відбулися урочисті збори працівників товариства з нагоди
26-ї річниці Незалежності Української держави. На урочистостях були і квіти, і подяки та грамоти,  і навіть виступ найбільш енергетичного хору.

В управлінні свято розпочалося давньою «волиньобленергівською» традицією – виконанням наживо Державного Гімну України. Працівники активно допомагали хору «Волиньобленерго» у співі – залом могутньо ширилося звучання найголовнішої пісні України

– Нам є чим гордитися, адже ми живемо в незалежній державі, – розпочав промову генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак. – Дасть Бог, наша країна ставатиме сильнішою і кращою. У Луцьку ми зараз святкуємо три свята – День Державного Прапора, День Незалежності і День міста.

Володимир Кучак додав, що схиляє голову перед синами та доньками, які віддали життя за незалежність і в наш час, віддав шану їхнім матерям.  

Також генеральний директор подякував працівникам «Волиньобленерго» за патріотизм: незважаючи на непростий час, вони не залишають свою країну.

 – Хочу побажати наснаги, віри у те, що все у нас буде добре. Ми переможемо, – додав Володимир Купчак.

На святі не обійшлося без подяк і грамот. Найкращим працівникам «Волиньобленерго» вручили відзнаки. Нагородили спортсменів – переможців щорічної спартакіади, присвяченій Дню Незалежності.

Ведучі Ольга Маркевич та Олег Кравчук не скупилися на емоції, розповідаючи проникливі слова про рідну державу Україну. Окрасою урочистостей став виступ хору товариства. Талановиті «енергетичні» співаки і співачки, мабуть, не залишили жодного байдужого слухача. Талановите, щире виконання спеціально підібраних до Дня Незалежності пісень змушувало глядачів у залі підспівувати хористам. 

Також цього дня хор «Волиньобленерго» подався у справжні гастролі – співаки та співачки подарували незабутнє свято працівникам Маневицької та Ковельської філій. Директори Віктор Хітько та Андрій Герасимчук подякували хористам за такий чудовий сюрприз. Керівники філій вручили нагороди, висловили вдячність працівникам за плідну роботу. Голова первинної профспілкової організації «Волиньобленерго» Тетяна Папенко нагородила кубками і подарунками володарів золотої нагороди із пляжного волейболу команду Ковельської філії і «бронзи» – волейболістів із Маневичів.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»