ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» — серед офіційних партнерів боксерського турніру

За підтримки ПрАТ «Волиньобленерго» в обласному центрі відбулася міжнародна матчева зустріч збірних команд з боксу Луцька та Люблінського воєводства.

Змагання приурочили до Дня Незалежності України та Дня міста Луцька. Метою турніру було налагодження співпраці волинських спортсменів з Люблінським окружним боксерським союзом.

Президент Федерації боксу Волинської області, генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак привітав учасників змагань та глядачів із святом і побажав спортсменам чесних перемог. Також він наголосив, що підтримка розвитку спорту є безпрограшною інвестицією у зростання здорової та сильної нації. 

Товариство вже не вперше підтримує організацію спортивних змагань такого рівня. Нещодавно «Волиньобленерго»  долучилося до організації та проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків, за що отримало подяку від Федерації боксу України.

На рингу в центрі міста відбулося 13 запеклих боїв. У складі команд змагалися боксери з досвідом участі у міжнародних та всеукраїнських турнірах. За останні три роки, відколи у Луцьку започаткували проведення таких зустрічей, збірна команда Луцька жодного разу не зазнала поразки. У 2015 році луцькі спортсмени здолали збірну Києва, у 2016 – здобули перемогу над боксерами з Нижньосілезького окружного боксерського союзу (м. Вроцлав) і того ж року розійшлися бойовою нічиєю з командою з Івано-Франківська.

Цьогоріч луцька збірна не порушила традицій «домашніх» перемог і з рахунком 8:3 випередила команду з Польщі.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»