ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Вікторини, лекції та конспекти: енергетики опановують нові методи профілактики електротравматизму

У новому навчальному році викладати предмет «Безпека життєдіяльності» у школах допоможуть конспекти, які розробили фахівці ПрАТ «Волиньобленерго».

Таку ініціативу у серпні виявили фахівці Камінь-Каширської філії. Перед стартом занять у всі школи району вони надали спеціально розроблений план-конспект уроку на тему електробезпеки. Ці матеріали стануть незамінними помічниками вчителям перед підготовкою до занять на відповідну тему.

Роз’яснювальну роботу серед учнів щодо дотримання правил електробезпеки та поводження в охоронних зонах електричних мереж працівники філії проводили протягом року. Підставою посилити роботу в напрямку профілактики електротравматизму є надто безпечне ставлення дітей до дії струму, який не має ані запаху, ані кольору і може помилково видаватися безпечним явищем. Ще одна причина – це суттєве збільшення кількості випадків травмування під час спроби зробити селфі в екстремальних умовах.

Перед початком літніх канікул, коли діти багато часу проводять на вулиці без нагляду дорослих, кожен школяр отримав від енергетиків пам’ятку про небезпеку струму і правила надання першої допомоги потерпілим від його ураження.

А ще у 12 найбільших навчальних закладах району працівники філії прочитали лекції на тему електробезпеки. Але навіть до такої серйозної теми енергетики підійшли з розумінням дитячої психології. Лекції проходили у вигляді вікторини, після якої найбільш уважні слухачі отримали від енергетиків подарунки.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»