ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак привітав газовиків із професійним святом

У понеділок, 11 вересня в актовій залі ПАТ «Волиньгаз» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак привітав газовиків й подякував їм за професійність та самовідданість.

Загальновідомо, що успішна робота двох стратегічних для Волині енергетичних компаній – однин із головних факторів енергетичної незалежності України. Газовики дбають, аби в оселях волинян було тепло і комфортно, енергетики – світло і затишно. Також від  злагодженої роботи працівників «Волиньобленерго» та «Волиньгазу» залежить стабільність виробничих потужностей області.

На святкових зборах серед запрошених були голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, виконувач обов’язків голови міста Луцька Григорій Пустовіт, генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак, директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна та інші.

У вітальному слові генеральний директор «Волиньобленерго» побажав газовикам та їхнім родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, впевненості у завтрашньому дні та мирного неба над Україною.

Не обійшлося у Володимира Романовича без жартів. Він дотепно розповів, що й сам у колишньому газовик. До слова, йому добре відомі тонкощі роботи нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Адже свого часу Володимир Купчак працював на керівних посадах у ВАТ «Львівгаз» та «Івано-Франківськгаз». Генеральний директор «Волиньобленерго» – випускник Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу, захистив кандидатську дисертацію на тему тарифоутворення в енергетиці. 

Щоденна робота газовиків складна і від їхньої професійної майстерності залежить наша безпека. Голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя вручив подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України чотирьом працівникам підприємства. До речі, «Волиньгаз» – єдиний серед профільних товариств, кого цьогоріч виділили такими відзнаками. Найбільш сумлінних працівників також нагородили грамотами і преміями.

Довідково.

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – професійне свято працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та нафтопродуктозабезпечення України. Відзначають його щорічно у другу неділю вересня.

Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості» від 12 серпня 1993 року  № 302/93.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»,
фото прес-служби ПАТ «Волиньгаз»