ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Генеральний директор «Волиньобленерго» взяв участь у міжнародному соціальному проекті

В Україні триває унікальний міжнародний проект «Книга добра», до якого долучилися близько 300 тисяч дітей. Зініціювали його почесний консул Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк та директор Центру української культури у місті Таллінні Анатолій Лютюк.

Головною метою проекту є створення книги із найцікавішими історіями та ілюстраціями про добро. На першому етапі діти з усіх регіонів України писали реальні щасливі історії та малювали ілюстрації до них. Далі редакційна рада вибрала 50 найкращих розповідей та малюнків, які й стали основою видання.

Перші сторінки книги роздрукували 7 вересня 2017 року в Центрі української культури в місті Таллінні. У ній взяв участь міністр закордонних справ Павло Клімкін. На презентацію запросили і генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака.

Загалом організатори проекту планують виготовити 100 ексклюзивних екземплярів на унікальному черпаному папері, виготовленого вручну із привезених з України клаптиків тканин з одягу авторів творчих робіт та з рослинних зерен, і 10 000 друкованих примірників.

Ці книги передадуть у 50 країн світу. Насамперед вони поїдуть у Національну бібліотеку Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великої Британії та Олександріївську бібліотеку (Єгипет). 25 екземплярів, надрукованих на черпаному папері, разом із друкованими копіями подарують бібліотекам усіх обласних центрів України та шкільним книгозбірням.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»