ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У «Волиньобленерго» відбулося міжсистемне протиаварійне тренування

Метою навчань було відпрацювати спільні дії оперативного персоналу ДП «НЕК «Укренерго», енергогенеруючих та енергопостачальних компаній, спрямовані на запобігання особливої системної аварії в об'єднаній електроенергетичній системі України.

Команда фахівців товариства у складі начальника ОДС Дмитра Вітра та диспетчера Сергія Гламазди під керівництвом заступника директора з технічних питань Святослава Дмитроци впевнено та організовано спрацювали на запобігання масштабних аварій в мережі 110, 35 кВ товариства.

Умовною загрозою стабільного електропостачання став дефіцит потужності електричної енергії в енергосистемі. У змодельованій ситуації диспетчери повинні були налагодити роботу електричних мереж в умовах знеструмлення значної кількості ліній електропередач, пошкодження генеруючого обладнання на електростанціях.

За тренуванням спостерігали заступник начальника Державної інспекції з нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у Волинській області Віктор Левчук та заступник начальника відділу енергетичного нагляду цієї ж інспекції Олександр Жила. За підсумками детального розбору протиаварійного тренування дії учасників отримали оцінку «добре». Зауважень до дій персоналу немає.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»