ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Вийшов новий номер «Енергетика Волині»

З'явився друком шостий номер корпоративного видання ПрАТ «Волиньобленерго», присвячений Дню захисника України.

У цьому числі газети читайте про...

«ДО ВІЙНИ Я БУВ ЩАСЛИВІШИМ». Майстру лінійної бригади Луцької районної філії Олександрові Свитці повістка в АТО прийшла навесні 2014 року. Поки цілий рік чоловік воював в артилерії на сході України, вдома на його щасливе повернення чекали чотиримісячна донечка Анастасія і дружина Наталія.

«ХТО ГОЛОВНИЙ У ТУРІЙСЬКОМУ «КНЯЗІВСТВІ»? Сперечатися з тим, що енергетика – справа чоловіча, звісно, не доводиться. Адже з 2 271 працівника ПрАТ «Волиньобленерго»  1 679 – чоловіки, 592 – жінки.  А от у сім’ї головного інженера Турійської філії Віктора Князя статистика «спрацювала» зовсім в інший бік. Троє його красунь дочок уже багато років працюють у «Волиньобленерго» пліч-о-пліч із батьком.

чому «ІВАНИЧІВСЬКІ ЛЕЛЕКИ ДО ВИРІЮ НЕ ЛЕТЯТЬ». Електромонтер оперативно-виїзної бригади Іваничівської філії Андрій Марценюк власноруч оздоблює оригінальними виробами з дерева територію підприємства.

рецепт «ЖИТТЯ З ПЕРЧИНКОЮ НОВОВОЛИНСЬКОГО ДИСПЕТЧЕРА». Василь Філіпченков, диспетчер Нововолинської філії у позаробочий час грає на гітарі, їздить на мотоциклах і привчає онуку до рок-музики.

Також у номері можна дізнатися про новини товариства, історію електрифікації Волині й цікаві факти, а ще переглянути світлини «Фотоклубу».

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»