ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак взяв участь у діалозі Прем'єр-міністра з представниками бізнесу

Під час робочого візиту на Волинь 20 жовтня Володимир Гройсман зустрівся з керівниками найбільших підприємств, очільниками облдержадміністрації та обласної ради, народними депутатами. Серед запрошених — і генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго».

Ключовою темою для обговорення стали відносини легального бізнесу та силових структур. Представники підприємств нарікали на дії прокуратури та економічних підрозділів Служби безпеки України. Очільник уряду погодився із твердженням про те, що такий тиск суттєво стримує розвиток економіки: «Наразі розробляють законопроект, що ліквідує функцію економічних правопорушень у СБУ, прокуратурі і Нацполіції. Вже створили офіс супроводження інвестицій, що займається великими проектами. Обіцяють відкрити його філії у різних куточках країни для того, щоб надавати підтримку бізнесу».

Серед питань, які обговорили на зустрічі, і проблеми паливно-енергетичного комплексу. Прем’єр повідомив, що декілька днів тому він затвердив стратегію реформування вугледобувної галузі: «Там потрібні великі кошти і нам самим треба видобувати більше вугілля. Ми ніколи на Донбасі вугілля не купували, оскільки Донбас — це Україна і ми забирали з наших українських надр наше вугілля. Зараз, на превеликий жаль, руками псевдопатріотів доступ до надр перекритий і можна сказати, що все це вугілля почало працювати на економіку Росії. Що стосується тих територій де ми сьогодні маємо шахти, то їх, безумовно, потрібно фінансувати. Декілька мільярдів ми щороку виділяємо на реструктуризацію шахт та компенсацію шахтарям їх заробітної плати. На жаль, ці кошти направлялись на дотацію збиткових шахт і це справді великий виклик».

Підсумовуючи зустріч, Володимир Гройсман зазначив, що за умови реалізації всіх запланованих проектів економічний ріст у країні вже сьогодні можна зробити сталим. А основним завданням визначив якнайшвидше створити нормальний ринок і вести відкритий продуктивний діалог із бізнесом.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»