ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


За сприяння «Волиньобленерго» відкрили спортивний клуб

У п'ятницю, 20 жовтня, в Любомлі відбулося урочисте відкриття міського спортивного клубу «Лідер». Основний вид спорту, яким тут займатимуться, — бокс. Втім, засновники з часом мають намір розширити цей спектр.

Любомль став десятою адміністративно-територіальною одиницею Волині, де діє секція боксу. Її відкриття стало можливим завдяки підтримці спонсорів, серед яких — і ПрАТ «Волиньобленерго». Товариство постійно приділяє увагу розвитку та популяризації спорту на теренах області. Як зазначив голова федерації боксу Волині Володимир Купчак, підтримка саме молодіжного напрямку є запорукою успішного розвитку професійного спорту в майбутньому.

На урочистість, яка відбувалася у залі засідань районного відділу освіти, завітали представники міської і районної влади, освіти, гості з обласної федерації боксу. У вітальному слові всі вони відзначили, що поява на теренах Любомльщини ще одного спортивного клубу — справа дуже корисна, адже нині дуже важливо залучати молодь, особливо шкільного віку, до занять спортом, пропагувати здоровий спосіб життя.

Наприкінці церемонії віце-президент обласної федерації боксу Михайло Смолка вручив подяки всім, хто допомагав у відкритті клубу. А спортсменам, які тут займатимуться, подарував комплекти боксерських рукавичок і боксерську грушу.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»