ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Спортсмени «Волиньобленерго» знову перші на спартакіаді!

Команда ПрАТ «Волиньобленерго» здобула загальнокомандне «золото» на ХVІ Спартакіаді серед галузевих комітетів профспілок, спортивних клубів та провідних колективів фізкультури промислових підприємств та організацій Волинської області. Організувала традиційні змагання обласна організація ФСТ «Україна».

Першого дня спартакіади у клубі «Біла тура» змагалися спортивні інтелектуали – шахісти та шахісти. Баталії на дошці були ще ті! Проте збірна «Волиньобленерго» здобула перше загальнокомандне місце.

Завдяки особливій шаховій стратегії голова профкому товариства Тетяна Папенко виборола індивідуальне «золото». Інженер з оптимізації Луцької міської філії Олександр Вінцюк не залишив суперникам жодних шансів – перше місце у нього.   

За крок до перемоги були «волиньобленергівські» шашкісти. Комірник відділу матеріально-технічного постачання Світлана Петрук та інженер служби нагляду за експлуатацією Михайло Дронь здобули «срібло».

Другий день спартакіади був більш насичений. Першими змагалися за перемогу силачі – спортсмени-гировики та армреслінгісти. Не було рівних Вікторові Савичу – інспектор Рожищенської філії 24 разів підняв дві гирі! Попри те, що він виступав першим, його результат перевершити не змогли. У категорії після 80 кілограмів «срібним» призером став Валерій Проскура, електромонтер Володимир-Волинської філії.

Силу і витривалість демонстрували «волиньобленергівські» армреслінгісти. Інженер відділу інвестицій та маркетингу Олександр Кіричко здобув третє місце у категорії до 80 кг. А майстру Ківерцівської філії Миколі Шелусі вистачило буквально кілька секунд, аби пересилити суперників – у результаті він має «золото» у категорії після 80 кг.

Найбільш імениті тенісисти «Волиньобленерго» інженер сектора перспективного розвитку Юрій Хілухін та юрисконсульт претензійно-договірного відділу Ольга Кащук посіли другу сходинку в змаганнях із настільного тенісу.

Масу задоволення подарували глядачам футзальні ігри. У всіх матчах збірна «Волиньобленерго» упевнено грала на результат. І хлопцям вдавалося використовувати усі «коризі» і приховувати недоліки в обороні – тож футзальне «золото» у збірної «Волиньобленерго» цілком закономірне! Головним голеадором команди став інженер служби автоматизованих систем управління Роман Козачок. Він відзначився найбільшою кількістю забитих голів у ворота суперників, не давши їм навіть помріяти про реванш!

Нагадаємо, торік команда первинної профспілкової організації товариства теж була абсолютним чемпіоном цих змагань.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»