ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики долучилися до відродження «Оберегу»

До Луцька після 25-річної перерви повернувся фестиваль авторської пісні та співаної поезії «Оберіг». ПрАТ «Волиньобленерго» стало одним із партнерів та спонсорів фестивалю.

Започаткований ще 1989 року, цей  мистецький захід відкрив Україні Ольгу Богомолець, Марію Бурмаку, Олега та Юрія Покальчуків, Сергія Шишкіна, Василя Жданкіна, В'ячеслава Хурсенка, сестер Тельнюк, Всеволода Стеблюка, Станіслава Щербатих (Тризубого Стаса), Юрія Поліщука, Лесю Горову та багатьох інших. Це був початок культурного відродження країни.

Тому символічним є те, що саме в час загрози національної єдності Луцька міська рада спільно з обласною владою вирішили відновити фестиваль, який стане ковтком свіжого повітря для всієї України. Відродили цей проект з думкою про те, що за ці роки з'явилися не тільки нові пісні, а й зросло ціле покоління нових українців. Низка потужних підприємств області долучилася до проведення такого заходу. Серед них - і ПрАТ «Волиньобленерго», яке постійно надає фінансову підтримку проектам з потужною патріотичною складовою.

У вітальному слові заступник голови обласної ради Олександр Пирожик  наголосив, що саме такий фестиваль потрібен Україні як свідчення відродження національної свідомості. Він зазначив, що часто пісня може бути навіть потужнішою зброєю, ніж «гради» і «смерчі», а символічна назва фестивалю дійсно стане оберегом для українських патріотів.

До участі у конкурсі запросили виконавців з творами на власні україномовні тексти (авторська пісня) та артистів, що мають музичні твори на вірші українських поетів чи інтерпретації народних пісень (співана поезія). Протягом трьох днів фестивалю глядачі зможуть насолодитися виступами 50 виконавців.

Кошти, зібрані від концерту, спрямують на потреби 14-ї ОМБр. Фестиваль триватиме з 2 до 4 листопада.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»