ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Досвід хмельницьких колег переймали волиняни

Нещодавно фахівець з питань цивільного захисту штабу цивільної оборони ПрАТ «Волиньобленерго» Олександр Гринюк взяв участь у Всеукраїнському семінарі-нараді та показово-практичному занятті з питань цивільного захисту.

Організували захід на базі ПАТ «Хмельницькобленерго».Такі навчання влаштовують уперше. На семінар запросили фахівців із питань цивільного захисту багатьох енергогенеруючих, енергопостачальних компаній, підприємств нафтогазової промисловості України.

Основою триденного семінару було показове комплексне спеціальне об'єктове навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на базі ПС-110/35/10 кВ у Кам'янці-Подільському. У змодельованих ситуаціях природного та техногенного характеру відпрацьовували взаємодію та злагоджену ліквідацію їхніх наслідків.        

Крім того, учасники семінару побували на ПС-110/10 кВ «Прибузька» у Хмельницькому, де ознайомилися з організацією техногенного та протипожежного захисту.  Відвідали пожежно-технічну виставку Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, обласний навчально-методичний центр БЖД та цивільного захисту. Також учасники мали нагоду оглянути  захисну споруду Летичівського району електромереж.

Як зазначив фахівець з питань цивільного захисту «Волиньобленерго» Олександр Гринюк, навчання у Хмельницькому відзначалися змістовною та напруженою програмою. Фахівці з питань цивільного захисту з різних куточків України обмінялися знаннями та корисним практичним досвідом, аби оберігати українську енергетику від катаклізмів.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»