ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Дирекція «Волиньобленерго» привітала з днем народження заслуженого енергетика України

Колишній директор Любомльської філії Володимир Остапюк святкує 65-річчя.

Закономірною істиною є те, що плідна багаторічна праця навіть після виходу людини на заслужений відпочинок є запорукою поваги та шани до неї від колег. Саме своїм професіоналізмом завоював таке ставлення Володимир Остапюк. Рік тому він вийшов на заслужений відпочинок, але досі залишається авторитетом у професії та прикладом для наслідування.

Пан Володимир усе життя віддав розвитку енергетики області. Якби не часті перейменування організації, де працював, то, зізнається,  з гордістю міг би сказати, що проробив усі роки на одному підприємстві. Та зрештою, не назви і не посади десятиліттями «тримали» його тут. Розповідає, що завжди працювали з охотою, щодня бачили результат роботи, адже якраз тривала інтенсивна електрифікація краю.

До сьогодні Володимир Остапюк пам'ятає, як вводили в дію нові підстанції, підключали лінії електропередачі, як згодом модернізували обладнання, як з колегами освоювали нові технології. Саме тому і через роки може детально розповісти про те, як «прийшло» світло у кожне село Любомльщини.

За роки роботи професійні навички енергетика навчився поєднувати з якостями керівника, адже працював і головним інженером, а з 1978 року – директором філії. Саме за його керівництва побудували нове адміністративне приміщення для працівників. Сучасна будівля вповні задовольнила потреби персоналу у комфортних умовах.

Окрім роботи, багато уваги він приділяв і громадському житті краю. Двічі його обирали депутатом Любомльської міської ради, тричі — районної. За вміння знайти компроміс його завжди цінували і однодумці, і опоненти.

Для такої активної людини заслужений відпочинок став не завершенням кар'єри, а можливістю трохи змінити пріоритети. Володимир  Євстахійович залюбки рибалить, збирає гриби і готує їх за ексклюзивними рецептами. І досі завжди готовий прийти на допомогу колегам: чи порадою, чи й практичними вміннями.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»