ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Міненерговугілля та корейські компанії підписали Меморандум щодо розвитку smart-grid

У вівторок, 21 листопада, генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак, заступник директора з комерційних питань Андрій Грабань та заступник директора з технічних питань Орест Голяк взяли участь у Korea-Ukraine smart-grid forum, що відбувався у Києві.

За результатами форуму був підписаний Меморандум між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і корейськими компаніями KEPCO та KOTRA у сфері електроенергетики для створення технологій smart-grid в Україні.

Під час зустрічі членів комітету smart-grid, до складу якого входить і генеральний директор «Волиньобленерго», обговорили реалізацію пілотних проектів в Україні. Початково впровадження «розумних» технологій відбуватиметься на базі одного з енергопостачальних підприємств.

Зокрема Володимир Купчак презентував учасникам форуму  «Впровадження smart-grids як складової частини системи «Розумна держава» на прикладі пілотного проекту на базі ПрАТ «Волиньобленерго». Серед головних завдань  smart-grid у товаристві: зменшення витрат електричної енергії, підвищення якості постачання, задоволення споживачів: збільшення тарифних можливостей і впровадження управління відключень електроенергії, багатоцільові автоматизовані системи розрахунків: узагальнення даних про електроенергію, воду та газ. 

До слова, Південна Корея – світовий лідер із розвитку та впровадження smart-grid технологій. Підписаний меморандум з корейським компаніями допоможе у створені української концепції smart-grid.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»