ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» — серед партнерів міжнародного боксерського турніру

У Луцьку на базі спортивного комплексу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні розпочався V міжнародний боксерський турнір пам'яті Василя Лотоцького.

Василь був наймолодшим майстром спорту України з боксу на Волині, тренером-викладачем з цього виду спорту. Його життя трагічно обірвалося у вересні 2012 року під час автопригоди. Авто, в якому він їхав із двома друзями-спортсменами, злетіло з траси. Вижити не вдалося нікому. Хлопець навчався у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Тому саме цей заклад взяв на себе почесну місію на своїй території проводити змагання у пам'ять про талановитого випускника.

В урочистому відкритті змагань взяли участь президент Федерації боксу Волинської області Володимир Купчак, представники Луцької міської ради, а також почесні гості - члени комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, які перебувають у Луцьку з робочим візитом. У складі делегації — народні депутати України Ірина Констанкевич та Олександр Співаковський, а також перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

У вітальному слові Володимир Купчак зазначив, що такий турнір, який об'єднує спортсменів з різних куточків країни, повинен стати взірцем справжньої дружби та спільного прагнення перемоги не тільки між спортсменами, й між цілими регіонами. Він наголосив, що за рівнем підготовки та масштабами ці змагання вже знаходяться на дуже високому рівні. Тож подякував партнерам (серед яких найбільші підприємства регіону, в тому числі — і ПрАТ «Волиньобленерго») за сприяння та побажав і надалі тримати цю високу планку.

Народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський, який з робочим візитом перебуває у Луцьку, зазначив, що саме молоде покоління є основою прогресивного майбутнього, адже освіченість, духовність і фізична сила- це дуже потужний інструмент для захисту нашої держави. А радник луцького міського голови Ігор Поліщук додав, що бокс є тим видом спорту, в якому як ніде поєднані фізична сила та стійкість духу, тому міська влада завжди підтримуватиме такі змагання.

Та найпочеснішими гостями на цьому турнірі завжди будуть рідні загиблого спортсмена — мама Світлана та сестра Наталія. Вітаючи учасників, Наталія висловила сподівання, що медалі та кубки із зображенням Василя, які поїдуть після змагань у різні куточки України і світу стануть найкращим ушануванням пам'яті брата-спортсмена.

Присутні вшанували пам'ять майстра спорту хвилиною мовчання. Під звуки оркестру ліцеїсти поклали квіти до його могили.

Географія турніру з року в рік розширюється і тепер участь у ньому беруть спортсмени з 17-ти областей України, а також гості з-за кордону – боксери із Литви, Польщі та Білорусі. Всього за звання найсильніших боротимуться три сотні хлопців. Змагатимуться вони у трьох вікових категоріях – чоловіки, молодь, юніори. У складі команд будуть виступати переможці та призери світових та європейських чемпіонатів.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»