ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


SMART-системи від європейського виробника можуть запрацювати на Волині

Представники всесвітньовідомої французької компанії SAGEMCOM презентували у ПрАТ «Волиньобленерго» продукцію, яка дасть можливість впровадити в області програму «розумних» мереж.

Пілотний проект «Луцьк –SMART-столиця України» став ближчим до реалізації ще на один крок. Фахівці «Волиньобленерго» мали можливість ознайомитися із продукцією, яку використовують для втілення таких систем у багатьох країнах світу. Представники компанії SAGEMCOM, яка є лідером з виробництва «розумних» лічильників у Європі, продемонстрували найновіші розробки у цій сфері.

Сертифіковані високотехнологічні лічильники цього виробника, які відповідають усім стандартам метрології, мають попит у всьому світі уже не одне десятиліття. За рік компанія виготовляє їх понад шести мільйонів одиниць. Тому «Волиньобленерго» у рамках впровадження програми «розумних мереж» зацікавилося співпрацею із SAGEMCOM. Окрім того, що компанія пропонує безпосередньо самі лічильники, вона надає комплексне рішення із встановлення, налаштування та обслуговування відповідного програмного забезпечення, яке дасть можливість вповні розкрити можливості програми і побачити користь із впровадження проекту.

Представлена продукція викликала великий інтерес у присутніх. У жвавому діалозі учасники презентації обговорили технічні моменти із застосування таких лічильників на Волині. Зазначимо, що як тестовий цей проект планують випробувати насамперед у Луцьку та Луцькому районі.

Наразі волинський енергопостачальник проводить активну роботу щодо аналізу ринку смарт-технологій. Як основу у реалізації амбітного плану планують використати закордонний досвід. У товаристві уже ознайомилися з роботою технологій у кількох іноземних компаніях (Китай, Південна Корея, Італія, Франція) і тепер залишається визначити найбільш оптимальний варіант із їхнім застосуванням на Волині.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»