ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


А наш «товар» на ярмарку — вакансії!

У Луцькому національному технічному університеті відбувся ярмарок вакансій. Участь у ньому взяли найпотужніші підприємства регіону, серед яких і ПрАТ «Волиньобленерго».

Проведення таких заходів, де на одному майданчику в невимушеній атмосфері можуть поспілкуватися і роботодавці, і потенційні працівники, уже стало доброю традицією університету. Щороку все більше підприємств виявляють бажання брати участь у ярмарку, адже з власного досвіду неодноразово переконувалися, що випускники цього вишу є перспективними працівниками і за дуже короткий час стають справжніми професіоналами своєї справи.

Майбутні машинобудівники, економісти, енергетики, екологи, менеджери, будівельники є дуже затребуваними на ринку праці. Саме тому критеріями вибору роботи для них є вже не тільки розмір заробітної плати, а й наявність соціального пакету, можливість кар'єрного росту, цікаве корпоративне життя, та й, зрештою, позитивний імідж підприємства, з яким планують пов'язати професію.

Усіма цими перевагами вповні володіє «Волиньобленерго». Тому студенти і профільного факультету екології та приладо-енергетичних систем, і інших суміжних спеціальностей виявили велику цікавість до вакансій, які наразі пропонує товариство. Начальник управління персоналу та документообігу товариства Тетяна Купріянова, начальник відділу кадрів Едуард Орєхов та заступник директора з технічних питань Святослав Дмитроца з радістю розповідали охочим про роботу товариства. Когось цікавила можливість поєднувати навчання та роботу, когось – соціальні гарантії, а багатьох хлопців привабило спортивне життя енергетиків (не раз, зізнаються, чули про корпоративні спартакіади, які щороку проводять на підприємстві).

Той факт, що «Волиньобленерго» має свої філії у кожному районі області, теж виявився позитивним фактором, адже в університеті навчаються студенти з усіх куточків Волині. Можливість знайти достойну роботу по місцю проживання для них виявилася чи не найголовнішою перевагою. Адже більшість представлених на ярмарку вакансій від інших підприємств були «прив'язані» до Луцька або Луцького району.

Знайомства, обмін інформацією та контактами (чим насамперед і цінний такий ярмарок) неодмінно стануть запорукою взаємної вигоди для майбутніх випускників та «Волиньобленерго». Перші отримають вдалий професійний старт, гідну заробітну плату та можливість втілити здобуті знання на практиці, а підприємство – перспективних талановитих працівників.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»