ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак отримав почесну грамоту Волинської ОДА

У понеділок, 11 грудня під час щотижневої наради голова облдержадміністрації Володимир Гунчик нагородив почесною грамотою генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго».

Очільник енергопостачального підприємства отримав відзнаку за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, а саме за проведену роботу з облаштування пункту постійної дислокації військової частини В1008 у Володимирі-Волинському.

Таку нагороду дістали і керівники найбільших волинських підприємств будівельної, лісової, сільськогосподарської галузі, промислового виробництва – усі, хто долучився до відновлення занедбаних казарм. Співпраця органів виконавчої влади, військових, бізнесу та громадських організацій вкотре довела, що тільки спільними зусиллями можна досягти вагомих зрушень у посиленні обороноздатності України.

«Волиньобленерго» вже не вперше допомагає військовим матеріальними ресурсами. Під час проведення активної фази антитерористичної операції товариство надало на потреби збройних сил спеціалізовану техніку.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»