ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У Луцьку запрацює Центр обслуговування клієнтів «Волиньобленерго»

У п'ятницю, 22 грудня о 10 год у день професійного свята Дня енергетика у Луцьку відбудеться урочисте відкриття Центру обслуговування клієнтів. Завдання нового підрозділу – зробити обслуговування споживачів електроенергії максимально зручним, комфортним і необтяжливим.

Прагнення максимально якісно та оперативно надавати послуги споживачам змушує не стояти на місці та впроваджувати нові сервіси.  Втіленням такої позиції товариства і стане Центр обслуговування клієнтів, який працюватиме у Луцьку на вулиці Лесі Українки. На початках роботи він надаватиме послуги лучанам, а згодом розширить свої повноваження і на споживачів Луцького району. Луцька міська філія ПрАТ «Волиньобленерго» обслуговує найбільшу кількість споживачів порівняно з іншими районними підрозділами товариства: 75 тисяч фізичних та більш як три тисячі юридичних. Тому впровадження нового сервісу розпочали саме з неї.

Центр працюватиме за принципом «єдиного вікна». Споживачі зможуть тут укладати та розривати договори про користування електричною енергією, вносити показники лічильника, звіряти розрахунки, реструктуризувати борг за електричну енергію. Також у Центрі надаватимуть послуги з технічної перевірки та експертизи засобів обліку, встановлення багатотарифних лічильників. Нові підключення споживачів, видача технічних умов на приєднання до електричних мереж, погодження проектно-кошторисної документації і виконання будівельно-монтажних робіт теж будуть у компетенції нового підрозділу.

Клієнтів обслуговуватимуть дванадцять працівників Центру, завдання яких максимально оперативно та якісно прийняти споживача, створити заявку на надання послуги, направити її на виконання компетентному підрозділу компанії та, у разі потреби, видати споживачу результат послуги.

Адреса: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 16-А, 1-й поверх.
Графік роботи: з понеділка до п'ятниці 8:00–17:00 без обіду.
Тел. 0 332-78-05-05 (багатоканальний).
Електронна адреса: csc@energy.volyn.ua

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»