ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Фірмові листівки «Волиньобленерго» подарують тепло дитячих долонь

З новорічними та різдвяними святами товариство привітає листівками ручної роботи, які виготовили вихованці арт-студії «Пятерня».

Протягом місяця учні мистецької школи під керівництвом художниці Тетяни Мялковської працювали над створенням вітальних поштівок. Тематика свят сама підказувала зміст зображень: з листівок віншують гурти колядників, вітають ангели і простягають у долонях різдвяні зорі.

Як запевняє пані Тетяна, вихованці залюбки беруться до такої роботи, адже вона дає можливість втілити найсміливіші фантазії і ще задовго до свят пройнятися їх атмосферою.

Це вже не перша співпраця ПрАТ «Волиньобленерго» з юними художниками.  Цьогоріч вихованці «Пятерні» працювали над великодніми привітаннями ручної роботи. Генеральний директор товариства Володимир Купчак зазначив, що листівки, які виготовлені руками дітей, несуть у собі набагато більше, аніж просто слова з побажаннями добра. Саме тому він щиро сподівається, що творчий тандем енергетиків та художників і надалі радуватиме партнерів та друзів товариства теплом щирих дитячих привітань.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»