ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Фінішувала корпоративна спартакіада енергетиків

Кінець року – привід не тільки підбивати підсумки роботи, а визначати найкращих спортсменів серед працівників товариства. Традиційно у грудні напередодні професійного свята Дня енергетика у ПрАТ «Волиньобленерго» відбувається фінал щорічних корпоративних змагань.

Програма спартакіади передбачала футзальні поєдинки, легкоатлетичну жіночу естафету, теніс та більярд. Нагадаємо, що змагання з перших двох видів спорту відбулися кількома місяцями раніше. Переможцями у міні-футболі стати Ратнівська філія, а в естафеті – управління.

У жіночому тенісі виявили бажання позмагатися шестеро учасниць. «Золотою» ракеткою турніру стала юрисконсульт Ольга Кащук з управління, «срібло» з мінімальним відривом в очках впевнено завоювала вправна та перспективна Ольга Денисюк із служби метрології. Третє місце посіла інженер виробничо-технічного відділу Луцької районної філії Лариса Гордійчук.

Чоловіків до участі у змаганнях з тенісу зголосилося аж дев'ятнадцятеро! Така кількість енергетиків не є дивиною, адже первинна профспілкова організація товариства постійно дбає про можливість працівників у позаробочий час займатися спортом. Майже всі філії ПрАТ «Волиньобленерго» вже мають тенісні столи, де можна тренуватися. У запеклій боротьбі не було рівних Артемові Нестеруку, контролеру із Старовижівської філії. Друге місце впевнено виборов начальник ВТВ Локачинської філії Олександр Мазорук. Третім став інженер відділу приєднань Юрій Хілухін.

Якщо змагання з тенісу вимагали енергії та швидкої реакції, то у більярді найкращими виявилися ті учасники, які були максимально спокійні та сконцентровані. Стратегія виваженості зіграла на руку інженерові відділу приєднань Олександрові Турчину, який став переможцем змагань. Поступився йому  заступник генерального директора з економічної безпеки Юрій Касіянчук, посівши друге місце.  «Бронза» більярдного протистояння дісталася диспетчеру Горохівської філії Іванові Музиці.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»