ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Вітаємо колег з «Волиньгазу» із 55-річчям!

Володимир Купчак взяв участь у святкуванні чергової річниці з дня заснування газопостачальної компанії.

Грудень 2017 року є визначною датою в історії волинських газовиків. Саме 55 років тому заснували підприємство, яке сьогодні трансформувалося у потужну регіональну газову компанію «Волиньгаз». За більш ніж півстоліття роботи газовики зробили здавалось би неможливе: Волинська область газифікована за винятком всього кількох районів.

Привітати колектив з визначною датою завітали представники обласної та міської влади, партнери, друзі. Серед них — і генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак. Вітаючи колег, він зазначив, що праця, яка і через роки приносить людям тепло та комфорт, варта найвищої похвали та найпочесніших нагород. Він побажав усьому колективу «Волиньгазу» плідної та безаварійної роботи ще на багато років і запевнив у цілковитій підтримці усіх починань, які потребують спільних зусиль енергетиків та газовиків.

Колектив ПрАТ «Волиньобленерго» приєднується до побажань генерального директора та зичить «волиньгазівцям» результативної роботи, вдячних споживачів та успіхів у всіх запланованих справах. Нехай і сторіччя компанія зустрічає перспективною та потужною!

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»