ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У Луцьку розпочав роботу Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго»

Відкриття нового підрозділу, який надаватиме широкий спектр послуг споживачам електроенергії, відбулося у день професійного свята Дня енергетика, 22 грудня.

Відтепер усі питання, пов'язані з електропостачанням, споживачі Луцька можуть вирішити швидко та результативно. У цьому їм максимально сприятиме сучасний Центр обслуговування клієнтів, який працює на вул. Лесі Українки, 16-А.

Завдання нового сервісу — зробити обслуговування споживачів електроенергії максимально зручним, комфортним і необтяжливим. Цьому сприяє чимало факторів: простора, спеціально пристосована для прийому великої кількості людей зала, функціонування сервісу «електронна» черга, достатня кількість висококваліфікованих спеціалістів.

Як зазначив під час урочистого відкриття Центру генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак, цей пілотний проект спрямований саме на покращення якості та оперативності обслуговування. Аби йти назустріч споживачам, товариство навіть у період фінансової скрути турбується про належний рівень надання послуг. Також він повідомив, що в області загалом передбачено роботу 5-6 аналогічних центів, які працюватимуть у найбільших містах регіону.

Ідею відкриття таких підрозділів підтримав і заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук. Вітаючи енергетиків з відкриттям Центру та професійним святом, він подякував керівникам товариства за те, що в умовах масової трудової міграції вони забезпечують працівникам гідні умови праці і постійно дбають про підвищення рівня обслуговування. Також він висловив побажання, щоб Волинська область стала лідером в Україні з впровадження відновлювальних джерел електроенергії і запевнив, що обласна державна адміністрація завжди йтиме назустріч усім починанням, які стосуються цієї сфери. Заступник в.о. міського голови Олександр Рачков подякував за те, що «Волиньобленерго» розпочало впровадження проекту з обласного центру, де обслуговується найбільша кількість споживачів електроенергії.

Щиро дякував енергетикам за те, що у період невпевненості у завтрашньому дні, часи  збройного конфлікту на Сході вони вселяють людям віру у те, що все буде добре, митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Він відзначив, що всяка робота, зроблена від щирого серця, завжди знайде вдячність серед людей.

Начальник управління маркетингу та контролю якості «Волиньобленерго» Вячеслав Наумчук, під безпосереднім керівництвом якого і працюватиме підрозділ, провів ознайомчу екскурсію і запропонував гостям одразу ж скористатися послугами нового сервісу.

Центр працюватиме за принципом «єдиного вікна». Звертатися сюди можна щоденно з понеділка до п'ятниці з 8.00 до 17.00 без перерви на обід. На початках роботи він надаватиме послуги лучанам, а згодом розширить свої повноваження і на споживачів Луцького району. Протягом січня для вирішення проблем з електропостачанням лучани можуть звертатися також у Луцьку міську філію за адресою м. Луцьк, вул. Залізнична, 1. А з лютого їх обслуговування буде здійснюватися тільки у новому Центрі обслуговування клієнтів.

Телефон центру: 0 332-78-05-05
Електронна адреса: csc@energy.volyn.ua

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»