ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Куліш, гармата і танці: енергетики оригінально відзначили професійне свято

У ПрАТ «Волиньобленерго» у День енергетика 22 грудня відбулися урочисті збори та «козацькі» гуляння.

Урочиста частина свята зібрала повну актову залу товариства. Традиційно свято почали з колективного виконання Гімну України.  Хвилиною мовчання вшанували колишніх працівників товариства – героїчно загиблих учасників антитерористичної операції.  

У вітальному слові заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук побажав енергетикам щонайперше здоров'я і зауважив,  що саме від них залежить економічна безпека України. Начальник Волинського територіального відділення НКРЕКП Андрій Козачук наголосив на важливості праці енергетиків і побажав статків та благополуччя. Від ветеранів товариства слово взяв Юрій Жидков. А цьому чоловікові є що розповісти – він 47 років безперервно трудився у «Волиньобленерго». Виважені, мудрі поради Юрія Жидкова завжди стають у пригоді молодшим енергетикам. Генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак щонайперше подякував працівникам товариства за плідну роботу. Він зазначив, що з кожним роком кількість завдань, які стоять перед товариством, збільшується, а планка успіхів та досягнень піднімається все вище і вище. 

Особливої святковості додав виступ хору «Волиньобленерго». «Енергетичні» співачки та співаки артистично, зіспівано, майстерно виконали пісні. Що за отримали подяку – щирі глядацькі оплески!

Традиційно на День енергетика не обійшлося без приємного – найкращих працівників «Волиньобленерго» нагородили грамотами, подяками та подарунками. Від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України нагрудним знаком «Відмінник енергетики України» нагородили електромонтерів Миколу Задерея, Турійська філія, та Віталія Ткачука, Рожищенська філія. Міністерські грамоти отримали електромонтер Володимир Древінський, Турійська філія, та заступник директора з комерційних питань Оксана Гентіш. Загалом від управління «Волиньобленерго» нагороди отримали понад сто працівників.

Крім того, що «волиньобленергівці» добре працюють, вони ще й вправні спортсмени. Переможці спартакіади,приуроченої до Дня енергетика, у святковій атмосфері отримали заслужені нагороди.

До слова, поки тривали урочистості у товаристві, перший заступник генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» Ярослав Діжак був запрошений на святковий захід із нагоди Дня енергетика у Києві. На урочистостях в Українському домі також були присутні віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.  Вони тепло привітали працівників галузі та вручили урядові відзнаки найкращим енергетикам України. Варто зауважити, що цьогорічне професійне свято було особливе – воно збіглося  з відзначенням 55-річчя Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Для гостей організували перегляд фільму про історію енергетики із спогадами та привітаннями  колишніх профільних міністрів Івана Плачкова, Володимира Демчишина, а також в.о. голови комітету Верховної Ради України з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського.

У другій, неофіційній частині свята для працівників «Волиньобленерго» організували частування, розваги і навіть музику з танцями!  У спеціально обладнаному приміщенні смакували ароматний куліш та м'ясо барана, якого запекли на відкритому вогні. Справжнє «енергетичне» задоволення!

Ідея неформального святкування Дня енергетика належить генеральному директору Володимирові Купчаку. Організовував гуляння директор з технічних питань, а також отаман Волинського стрілецького братства Володимир Перчук. Його братчики потурбували про цікавинки: кожен охочий на святі міг потримати у руках зброю, стрілити із лука, послухати тематичні розповіді. Козаки навіть привезли гармату! Постріл, який зробив Володимир Купчак, ще довго віддавав луною.

А живе виконання музичних хітів спонукало до танців. Запальна музика додавала святкового настрою і бажання відпочити на відмінно. Танці вдалися на славу!

Тож День енергетика закінчився гарним настроєм, морем позитиву і незліченною кількістю побажань затишку, добра і благополуччя у родинах волинських енергетиків!

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»