ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Новорічні пригоди, Білосніжка й хороводи: для дітей енергетиків влаштували свято

У четвер, 4 січня, первинна профспілкова організація влаштувала для дітей працівників ПрАТ «Волиньобленерго» новорічне свято у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка.

Новий рік – одне з найулюбленіших і найочікуваніших свят для діток, тож цього разу вони знову отримали розкішний подарунок.  Актори театру розважали цікавою й енергійною новорічною виставою – діти допомагали визволяти з полону Діда Мороза, Санта Клауса і Святого Миколая. Емоції вирували ще ті!

Годі передати й захват діток віз запального хороводу! Діти були захоплені й щасливі від рухливих ігор та влаштованих новорічних пригод.

У другій частині свята діти дивилися музичну казку на дві дії «Білосніжка й семеро гномів». В історії про прекрасну дочку короля, яку поселили в лісі гноми, рятуючи від гніву злої мачухи, діти вчимося любити, вірити й розрізняти добро і зло. Звичайно, казка завершилася щасливо – гноми врятували Білосніжку!

Новорічні дитячі ранки традиційно організовують для дітей працівників філій та управління «Волиньобленерго». І цього разу сповнені приємних емоцій діти та батьки подякували за неймовірний позитив.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»