ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


У Камінь-Каширській філії змагалися у «Веселих стартах»

У четвер, 11 січня, у Камінь-Каширській філії ПрАТ «Волиньобленерго» влаштували спортивне свято «Веселі старти» для дітей працівників філії. У четвер, 11 січня, у Камінь-Каширській філії ПрАТ «Волиньобленерго» влаштували спортивне свято «Веселі старти» для дітей працівників філії.

Програма змагань була насиченою: діти декламували вірші про здоров'я та спорт, змагалися в естафеті та у конкурсі на ерудицію, робили разом із батьками музичну зарядку. Крім того, були захопливі конкурси для батьків і навіть танці.

Під час естафет діти відчули себе і клишоногими ведмедями, і каракатицями. Формували з соломинок сонечка, демонстрували неймовірний дриблінг м'ячем та вправлялися у навиках вирощування картоплі.
У перерві потішили дітей і їхні батьки – у конкурсі «Ріпка» баталії тривали майже так напружено, як і в перетягуванні канату. А мамам за постійне відволікання чоловіків від перегляду футболу дісталося відповідне завдання – пробивати пенальті.

Свято влаштували у спортзалі Камінь-Каширського ВПУ. Музичний супровід забезпечив районний Будинок культури. А на завершення «Веселих стартів» відбулося урочисте нагородження всіх без винятку учасників дипломами на згадку та медалями. Звісно, для поповнення запасів енергії влаштували солодкий стіл.

– Після зустрічі Нового року та Різдва Христового, після багатих столів, під час шкільних канікул саме час приділити увагу дітям та спорту, –розповів директор Камінь-Каширської філії Денис Бутолін. – Тож у підсумку всі отримали заряд бадьорості і позитивні емоції. У колективі вирішили зробити таке свято щорічним.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»