ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Володимир Купчак екзаменував майбутніх магістрів економіки

Третій рік поспіль генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» працює у складі комісії, яка приймає комплексний державний екзамен у майбутніх магістрів спеціальності «Економіка» Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Його партнерами у цій роботі є завідувач кафедри аналітичної економіки та природокористування, доктор економічних наук, професор Олена Стрішенець та кандидат історичних наук, доцент Ростислав Стрільчук. Володимир Купчак сам є доктором економічних наук, тому йому надзвичайно цікавими є напрацювання випускників вишу у цій сфері (студенти підсумовували знання, здобуті у програмі «Економіка довкілля і природних ресурсів»).

Під час іспиту майбутні магістри демонстрували свої знання з трьох дисциплін, які об'єднує ця освітня програма. Серед них і «Економіка енергетики», яка є надзвичайно близькою Володимирові Купчаку. Він спонукав студентів до дискусій, аби визначити, чи уміють вони застосовувати теоретичні знання у практичних завданнях. У підсумку відзначив високий рівень підготовки спеціалістів і побажав, аби їхні здобутки стали запорукою швидкого та прогресивного зростання економіки України.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»