ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Обласна влада подякувала «Волиньобленерго» за підтримку мистецького проекту

Генеральний директор товариства Володимир Купчак отримав подяку за сприяння в організації та проведенні фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Оберіг».
Цей пісенний захід повернувся до Луцька після 25-річної перерви. Відбувався він наприкінці минулого року.  До його відродження долучилися чимало меценатів та спонсорів, серед яких і ПрАТ «Волиньобленерго».

Дякуючи за суттєву матеріальну підтримку фестивалю, голова оргкомітету, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик зазначив, що без неї не вдалося б створити достойні умови для проведення творчих змагань та концертів. За сприяння підприємства гала-концерт у Палаці культури Луцька перетворився на яскраву феєрію талантів. Він побажав трудовому колективу енергетиків міцного здоров'я та снаги на підтримку та звершення суспільно-корисних справ і висловив сподівання, що посильна допомога фестивалю лягла у підмурівок утвердження національної свідомості українців. Також він висловив сподівання, що й надалі обласна рада знаходитиме цілковите взаєморозуміння з соціально відповідальним бізнесом у підтримці творчих проектів Волинського краю.

 

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»