ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Привітання генерального директора з Днем соборності України

Шановні колеги, друзі та партнери, щиро вітаю вас з Днем соборності України!

Цього дня 99 років тому був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. День соборності символізує єдність українських земель. І хоча Акт злуки 1919 року виявився декларативним, ідея соборності продовжувала жити. Тож 22 січня 1990 року мільйони тоді ще радянських українців вишикувалися у живий ланцюг від Києва до Львова, відзначаючи День соборності.

Тема єдності нашого народу знову актуальна як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки.

Жодна сила не розколе українців на ворогуючі табори, бо саме «соборність» означає добровільне єднання людей на засадах свободи, демократії та взаємоповаги.  

Нехай розум, воля і любов до України згуртовують нас у всіх справах – і у боротьбі з агресором, і у розбудові соборної демократичної України! Бо в єдності – наша сила!

Зі святом вас, з Днем соборності!

Слава Україні!

Володимир КУПЧАК,
генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго»