ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


На пошті відмовили в оплаті за світло? Негайно повідомляйте енергетикам!

В окремих поштових відділеннях Ратнівського району ПрАТ «Волиньобленерго» виявило факти відмови прийняти платежі за використану електричну енергію.

Товариство вкрай стурбоване такою ситуацією, адже оплата у всіх відділеннях Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» здійснюється на підставі чинного договору, згідно з яким підрозділи «Укрпошти» зобов'язані прийняти платіж без обмежень терміну оплати чи його розміру.
Тож якщо у будь-якому поштовому відділенні на території Волинської області споживачам відмовлятимуть у здійсненні оплати за електроенергію, наполегливо просимо повідомляти про такі випадки за телефоном гарячої безкоштовної лінії ПрАТ «Волиньобленерго» 0 800 21 01 31.

Також нагадаємо, що для зручності та прозорості розрахунків у товаристві впроваджений електронний сервіс Особистий кабінет, який дозволяє зручно, доступно та безпечно вносити показники лічильника та керувати своїм особовим рахунком.  Для того, щоб зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті ПрАТ «Волиньобленерго» energy.volyn.ua, достатньо знати номер свого особового рахунку та останню суму, яку ви заплатили за електроенергію. Процедура реєстрації займає кілька хвилин. Саме тому товариство закликає всіх, хто ще не є користувачем цього сервісу, приєднатися і відчути усі переваги сучасних систем оплати та контролю за власним рахунком.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»