ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Водоканали частково повернуть борги енергетикам?

ПрАТ «Волиньобленерго» відтермінувало ймовірне відключення від електропостачання КП «Луцькводоканал» та підприємства «Нововолинськводоканал» за неоплату використаної електроенергії.

Враховуючи надходження в область субвенції для відшкодування наданих населенню пільг і субсидій на оплату комунальних послуг населенню,  «Волиньобленерго» утримається від припинення електропостачання на вказані водоканали до завершення циклу взаєморозрахунків та нормалізації погодних умов. Частина коштів субвенції передбачена для погашення боргів саме перед цими підприємствами, що дає можливість розрахуватися їм з енергетиками. Таке рішення було узгоджене на засіданні антикризового енергетичного штабу.

Cтаном на 1 лютого 2018 року борг КП «Луцькводоканал» становив понад 9 млн грн, а «Нововолинськводоканалу»  — понад 2 млн грн. У разі непогашення боргу енергетики змушені були б припинити електропостачання на ці підприємства. Неможливість вчасних і повних розрахунків боржники пояснювали тим, що їм своєю чергою боргує держава за надані населенню пільги та субсидії.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»