ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Із весняним святом Любомльську філію привітали піснями

Напередодні 8 Березня самодіяльний колектив ПрАТ «Волиньобленерго» виступив із оновленою концертною програмою для працівників Любомльської філії.

З цим чудовим весняним святом від імені дирекції, за дорученням генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака привітав жінок Любомльської філії і Шацького району електричних мереж комерційний директор товариства Дмитро Іванов.

– Сьогодні всі аплодисменти, усі посмішки адресуються вам, наші дорогі жінки! – зауважив у вступному слові Дмитро Іванов. –  Енергетика – це слово жіночого роду. І тут є певна закономірність, хоча чомусь вважається, що це чоловіча професія, більшість працюючих в енергетиці – це жінки. На ваших плечах і у ваших руках усе те «залізне» господарство, з яким справляються чоловіки. Якби не було вас, думаю, у них нічого не вийшло б. Саме ви те джерело натхнення, яке спонукає до життя, до наснаги. Працюйте, втішайте, надихайте!

Урочистий концерт зібрав повну залу глядачів. Ліричні, жартівливі, патріотичні пісні стали чудовим подарунком до 8 Березня. Зал щоразу реагував на кожен виступ хористів щирими й гучними оплесками.

Після  концерту директор Любомльської філії Валерій Левконюк від душі подякував учасникам самодіяльного колективу ПрАТ «Волиньобленерго» за чудовий виступ і побажав працівницям здоров'я, кохання, гарного настрою й натхнення на нові робочі успіхи.

А ще, звичайно, не обійшлося без смачних подарунків і квітів. Усміхнені й задоволені від прослуханого концерту працівниці філії повернулися до ще більш продуктивної роботи.

 

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»