ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


У подарунок жінкам — квіти, солодощі, пісні та щирі вітання

У переддень весняного свята жінок-енергетиків привітали зі святом 8 Березня.

У чисельному колективі волинських енергетиків майже чверть – представниці прекрасної статі. Незважаючи на не зовсім «жіноче» спрямування цієї непростої професії, вони зуміли вправно її опанувати і стати справжніми майстрами  справи. Інженери, економісти, оператори, бухгалтери, майстри і навіть диспетчери — немає такого фаху, який не піддався би розумним та умілим жінкам. І незважаючи на величезну відповідальність, якої вимагають ці професії, вони не розгубили притаманної тільки жінкам доброти та ласки.

Першими слова вітань у переддень свята лунали для працівниць Луцької міської філії. Вони із великим задоволенням поспішали на урочисте зібрання з нагоди свята. Зізнаються, були приємно здивовані запрошенням на концерт, який відбувався в актовій залі філії. З вітальним словом до колег звернувся перший заступник генерального директора Ярослав Діжак. Від імені усієї дирекції товариства та особисто від генерального директора він подякував присутнім за самовіддану працю, без якої успішна робота ПрАТ «Волиньобленерго» була б неможливою. Також побажав колегам здоров'я, миру, достатку та благополуччя і висловив упевненість у тому, що весна принесе у серця радість та втіху.

Щирі слова побажань доповнив виступ аматорського хору ПрАТ «Волиньобленерго» під керівництвом талановитого акомпаніатора Тараса Ониськіва. Артисти дарували гарний спів, взамін отримуючи щирі посмішки та гучні оплески. Директор Луцької міської філії Роман Рожило приєднався до вітань і побажав, аби енергія, яку колектив віддає людям, поверталася до них сторицею. Він подякував артистам за чудовий виступ і зазначив, що й сама природа нарешті відчула святковий настрій і прийшла у цей день із справді весняним теплом.

Далі на хористів чекали у Центрі обслуговування клієнтів «Волиньобленерго». Вітаючи його працівниць зі святом, Ярослав Діжак наголосив, що саме вони є своєрідним «обличчям» підприємства, адже від того, як зустрінуть споживачів і наскільки професійно нададуть їм консультації, залежить репутація товариства в цілому. Тому він побажав тільки гарного настрою колегам, а начальник управління маркетингу та контролю якості послуг В'ячеслав Наумчук приєднався то щирих привітань і жартома зазначив, що його роботі у такому жіночому колективі можна тільки позаздрити.

Завершились святкові гастролі аматорського хору концертом в управлінні товариства.  У вітальному слові Ярослав Діжак щиро подякував жінкам за плідну працю та запевнив, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку та допомогу колег-чоловіків.  

Приємним та несподіваним завершенням урочистостей для усіх працівниць «Волиньобленерго» стали солодкі подарунки. І звісно, яке ж весняне свято без яскравих провісників тепла – гіацинтів? Кожна працівниця отримала і живий квітучий сюрприз, який ще довго нагадуватиме про цей день і довго даруватиме гарний настрій.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»