ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Диспетчери «Волиньобленерго» відвідали рівненських колег

Працівники оперативно-диспетчерської служби ПрАТ «Волиньобленерго» переймали і ділилися досвідом з персоналом аналогічної служби ПрАТ «Рівнеобленерго».

Начальник оперативно-диспетчерської служби «Волиньобленерго»  Дмитро Вітер розповів, що побували на центральних диспетчерських пунктах «Рівнеобленерго» та Рівненського міського РЕМу, у кол-центрі та на підстанції «Південна-110 кВ».

Спеціалісти обох служб мали нагоду перейняти досвід оперативного управління електричними мережами 35–110 кВ, порівняти схеми електричних мереж обох областей. Окрім того, ділилися досвідом ефективного реагування на аварійні відключення, роботи в умовах планових переключень і зміни в схемі.

– Порівняли з рівненськими колегами організацію робіт оперативно-диспетчерських служб, забезпеченість як і побутовими умовами, так і різноманітними інструкціями, схемами, програмним забезпеченням, обчислювально-інформаційними комплексами, – каже Дмитро Вітер.

У кол-центрі «Рівнеобленерго» волинських енергетиків цікавило питання пікових години в роботі фахівців підрозділу, способи інформування споживачів про планові відключення, засоби передачі показників приладів обліку від споживачів.

До слова, кол-центр «Рівнеобленерго» одним із перших запрацював серед енергопостачальних українських підприємств. Коли утворювали кол-центр «Волиньобленерго», наша делегація їздила переймати досвід у них. А зараз волинські енергетики пішли на крок уперед – можна безплатно додзвонитися як з мобільного, так і зі стаціонарного телефона на номер кол-центру «Волиньобленерго»
0-800-21-01-31.  

Кінцевим пунктом ознайомлювального візиту волинян стала підстанція «Південна-110 кВ», що у Рівному.

– Начальник служби підстанцій Володимир Михайлович влаштував насичену й цікаву екскурсію. Технічно грамотний і освічений чоловік, було таке відчуття, що це розповідає музейний екскурсовод, – ділиться враженнями начальник оперативно-диспетчерської служби «Волиньобленерго».

Як зауважив Дмитро Вітер, такі візити вкрай корисні для робочого досвіду. Тож енергетики «Волиньобленерго» запросили рівненських колег ознайомитися з базою оперативно-технічної служби товариства.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»
Фото прес-служби ПрАТ «Рівнеобленерго»