ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Винаходи Володимира Купчака увійшли до престижного видання

Вийшла друком книга «Винахідники України – еліта держави. Винаходи та інновації». У науковому виданні описано сім винаходів генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака.

Книга популяризує винахідників України задля розкриття інтелектуального потенціалу наших громадян і впровадження винаходів у виробництво. У ній міститься ґрунтовна, цікава та важлива інформація як для фахівців, так і для читачів без спеціальних знань. Зокрема аспекти підвищення ефективності винахідницької та інноваційної діяльності в Україні, взаємозалежність інтелектуальної власності та розвитку економіки, захист інтелектуальної власності винахідників тощо.

Значну частину видання становлять відомості про винаходи українських раціоналізаторів у різних сферах життєдіяльності. Наразі в активі генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго», доктора економічних наук Володимира Купчака сім винаходів. Серед них:

  1. «Пристрій для вимірювання густини природного газу».
  2. «Мобільний комплекс для експрес-контролю і технічної перевірки стаціонарного вузла обліку газу».
  3. «Установка для повірки побутових лічильників газу з елементами температурної компенсації».
  4. «Анкерний пристрій».
  5. «Будівельна сендвіч-панель».
  6. «Спосіб будівництва приміщень із застосуванням будівельних сендвіч-панелей».
  7. «Система конструкції житлового приміщення».

Мета видання «Винахідники України – еліта держави. Винаходи та інновації» – розповісти про історію винахідництва, визначити роль українських винахідників в історії технічного прогресу, донести до загалу важливість розвитку науки, розказати про наших сучасників, які попри виклики сьогодення, продовжують створювати нове.

Укладачі книги впевнені, що ефективна робота у сфері інтелектуальної власності здатна винести всі галузі економіки України на новий рівень конкурентоспроможності на світовому ринку.

Видав книгу «Видавничий центр «Логос Україна» 2018 року в Києві.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»