ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Діти енергетиків навчалися писанкарству

У приміщенні Камінь-Каширського народного краєзнавчого музею відбувся майстер-клас «Великодня писанка» для дітей працівників місцевої філії «Волиньобленерго».

Ініціатором заходу стала директор музею Наталія Пась. Директор Камінь-Каширської філії ПрАТ «Волиньобленерго» Денис Бутолін і голова первинної профспілкової організації товариства Тетяна Папенко тільки підтримали таку ідею і організаційно посприяли у її втіленні. 

Працівниці музею спочатку ознайомили юних художників як і з загальними методиками оформлення писанок, так і з власне регіональними, камінь-каширськими. А після теоретичного матеріалу перейшли до найцікавішого етапу – розпису з використанням воску. У цій справі помічником музейників став майстер із села Княгининок Луцького району Андрій Бондарук. Усім , хто завітав на майстер-клас, він вручив власноруч виготовлені писачки.

Процес неабияк захопив діток. Робота з воском та вогнем, фарбування в декілька кольорів дали чудові результати: за деякий час готовими були писанки з орнаментом «вітряки», «гілочки», «крапанки» та ін. Не втримався від творчого запалу, який панував у музеї, і директор філії. Завітавши до юних писанкарів, він висловив захоплення тим, наскільки майстерно вони опановують нові техніки і навіть сам долучився до творення великоднього символу. Над орнаментом, зізнається, довго не мудрував: першу писанку оформив із зображенням логотипу ПрАТ «Волиньобленерго» та ще й у корпоративному кольорі. 

На згадку про цікавий день та з метою поширення техніки писанкарства серед молодших братиків та сестричок усі учасники майстер-класу отримали у подарунок від Андрія Бондарука писачки. А для бібліотеки філії майстер подарував власну книгу «Як написати писанку».

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»