ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


«Волиньобленерго» підтримало спорт найсильніших

Вдруге у Луцьку відбулася міжнародна боксерська матчева зустріч пам'яті майстра спорту України з боксу капітана Віктора Мандзика. Серед офіційних партнерів та спонсорів дійства — і ПрАТ «Волиньобленерго».

У змаганнях, які проходили 24 березня, взяли участь збірні команди КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» (Україна) та боксерського клубу «Печера Лева» з міста Зембіце (Республіка Польща). Обидві команди сформовані з досвідчених боксерів, членів збірних команд своїх держав.

Збірну з Луцька до змагань готували тренери-викладачі, які свого часу тренували самого Віктора Мандзика: Артур Каменєв та Петро Боярчук.

Після представлення гостей та членів організаційного комітету до рингу вийшли учасники турніру. Делегації з Польщі у знак гостинності волинського краю вручили запашну хлібину. 

Члени оргкомітету висловили подяку організаторам змагань за підтримку розвитку боксу на Волині і запевнили, що з такою допомогою, яку щоразу демонструють потужні підприємства регіону, дуже швидко Луцьк претендує стати справжньою столицею боксу.

«Волиньобленерго» уже не вперше є партнером боксерських змагань, адже генеральний директор товариства Володимир Купчак переконаний, що підтримка дитячо-юнацького напрямку цього виду спорту забезпечить його динамічний та перспективний розвиток, а це, своєю чергою, стане міцною підвалиною престижу держави на міжнародній спортивній арені.

В одинадцяти вагових категоріях змагалися двадцять два боксери. Всього під час матчу пройшло чотирнадцять боксерських поєдинків.

Довідка: Віктор Мандзик — майстер спорту України з боксу, учасник АТО, співробітник Служби безпеки України. Офіцер загинув під час виконання свого службового обов'язку 21 березня 2015 року у Волновасі Донецької області.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»