ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Дитяча творчість втілилася у великодніх вітаннях

Друзів та колег із святом Воскресіння Христвого ПрАТ «Волиньобленерго» вітатиме оригінальними листівками, які для товариства виготовили вихованці арт-студії «Пятерня».

Традицію вітати партнерів зі святами «дитячими» виробами на підприємстві започаткували два роки тому. На прохання директора Володимира Купчака допомогти у такій творчо-святковій справі люб'язно відгукнулися учасники художньої майстерні «Пятерня» під керівництвом Тетяни Мялковської.

Напередодні свят вихованці студії залюбки поринають у процес творення листівок. Тут вони вже дають волю фантазії: великодні символи виготовляють з найрізноманітніших матеріалів. У хід ідуть і папір, і стрічки, і навіть засушені квіти й трави. Діти поєднують у роботах найрізноманітніші техніки, чим надають кожній листівці неповторного вигляду. Та головною перевагою таких вітань є теплота дитячих долонь, яка вповні зберігається на папері і несе вітання усім, кому адресовані листівки. Такі вироби  неодмінно подарують радість та благословення у світлі великодні дні.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»