ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Стартували змагання професійної майстерності

На базі Володимир-Волинської філії ПрАТ «Волиньобленерго» у середу, 25 квітня відбувся перший етап конкурсу професійної майстерності лінійних бригад виробничих дільниць.

Відкривав масштабні професійні змагання перший заступник генерального директора Ярослав Діжак.  Він наголосив, що такі заходи дають можливість не тільки визначити рівень підготовки бригад, але й обмінятися практичним досвідом, які мають електромонтери товариства. Підняти корпоративний прапор ПрАТ «Волиньобленерго» доручили Валерію Басніну, заслуженому енергетику, колишньому директорові Володимир-Волинської філії. Тож змагання, що складатимуться із трьох зональних і фіналу, офіційно стартували!   

Конкурс відбувався на спеціально облаштованому навчальному полігоні, який завдяки старанням директора філії Миколі Литвинчуку належно підготували до змагань такого рівня. Команди енергетиків з Горохівської, Локачинської, Нововолинської, Володимир-Волинської та Іваничівської  філій  продемонстрували свої вміння як в теоретичних, так і в практичних завданнях.

На персонал виробничих дільниць припадає чи не найбільша відповідальність за забезпечення електропостачання області, адже надійна робота повітряних ліній залежить від цих спеціалістів. А уміння поєднати теоретичні знання з їхнім практичним застосуванням – це запорука безпечної та результативної роботи. Тож аби охопити якомога більший спектр професійних навичок, завдання  конкурсу передбачали: теоретичну перевірку знань, зняття потерпілого з опори, надання долікарської допомоги, заміну ізолятора та подвійне кріплення проводів на лінії 10 кВ, монтаж трифазної шафи обліку та гасіння пожежі на електрообладнанні.

Кожен етап прискіпливо оцінювало журі у складі керівників технічних служб на чолі з головними суддею  – директором з технічних питань Володимиром Перчуком.

Чи то рідні стіни допомагали господарям – команді із Володимира-Волинського, але саме вони показали найкращий результат. Другими у підсумку стали представники Нововолинської філії, «бронзу» змагань здобула бригада локачинських енергетиків.  Команди-переможниці дістали у нагороду інструменти, які знадобляться у роботі.

Загалом команди продемонстрували високий рівень підготовки. Додому поверталися не лише з приємними емоціями та подарункам, а й з новим досвідом та знаннями.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»