ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Від пропаганди та застереження – до безпечної та ефективної праці

З нагоди відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці у ПрАТ «Волиньобленерго» триває Тиждень охорони праці. Цей період насичений багатьма заходами, які спрямовані на популяризацію безпечної роботи.

Цьогоріч Тиждень відбувається під гаслом «Захищене і здорове покоління». Тому цілком закономірно, що окремі з запланованих заходів стосувалися пропагування безпеки саме у дитячих колективах. З цією метою товариство щорічно друкує велику кількість наочних матеріалів, на яких у доступній формі продемонстровані правила поведінки поблизу електрообладнання. Традиційно такі матеріали працівники служби охорони праці та пожежної безпеки розповсюджують в усіх навчальних та дошкільних закладах області.
Оновлення зазнали також куточки з охорони праці у районних філіях товариства, адже, як свідчить практика, навіть тим, хто десятиліття працює в енергетиці, ніколи не завадить оновити теоретичні знання з безпечного виконання робіт.
Не оминули увагою на підприємстві і сім'ї працівників, які загинули на виробництві. Щороку за участі профспілок у товаристві вшановують їхню пам'ять та відвідують родини загиблих.
Символічно, що саме у цей період товариство після кількарічної перерви відновило практику проведення змагань з професійної майстерності, де велика увага спрямована саме на дотримання та перевірку знань з охорони праці.
Завершенням усіх заходів стане підсумкове засідання причетних до організації підрозділів, на якому підіб'ють підсумки та окреслять завдання на подальшу безпечну та ефективну роботу.

Довідка. Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими робітниками в 1989 році в пам'ять про працівників, які загинули та отримали травми на виробництві. У цей день більш ніж в ста країнах світу влаштовують заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно з Указом Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»