ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Енергетики вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

У середу, 9 травня, у святкових зборах на Меморіалі вічної слави у Луцьку з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні взяли участь перший заступник генерального директора ПрАТ «Волиньоблерго» Ярослав Діжак, начальник управління персоналу та документообігу Тетяна Купріянова та голова первинної ветеранської організації підприємства Євген Гринюк.

У товаристві вже знаковою стала традиція уславленнятих, хто безсмертними подвигами наближав перемогу  в одній із найжорстокіших  війн за всю історію людства – Другій світовій. От і цього 9 травня представники волинських енергетиків  завітали на меморіал, аби вклонитися пам'яті героїв, які віддали своє життя заради рідної землі. Ветерани, колишні працівники «Волиньоблерго», лучанини Олександр Хвостик і Федір Дранніков теж не оминули свято. Попри поважний вік, наші ветерани жодного року не пропускають урочистості й своїм оптимізмом надихають на позитивний настрій.  
Святковий захід відбувся без промов представників влади. Ветеран  Михайло Єрлін прочитав вірш про перемогу. Покладанням квітів і вінків присутні вшанували усіх, хто поклав життя на вівтар перемоги.

Захід був велелюдним, зібралися ветерани, посадовці, представники підприємств, молодь, аби схилити голови перед пам'яттю героїв Другої світової війни. Адже з огляду на теперішні події на сході України, гасло дня перемоги над нацизмом «Ніколи знову» стає ще більш важливим та символічним.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"