ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Володимир Купчак відвідав Український Афон

На запрошення Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна генеральний директор «Волиньобленерго» взяв участь у поїздці до Великого Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря.

Для делегації високопосадовців намісники монастиря організували ознайомчу екскурсію святими місцями. Час і місце обрали не випадково, адже у запалі дискусій про створення єдиної помісної української церкви саме такі пізнавальні поїздки відкривають справжню суть релігії, віри та пізнання.

Український Афон, як ще називають Манявський скит, є потужним духовним осередком ще з ХІІІ ст., а в ХVІ ст. його діяльність набула чималих розмахів: йому підкорялося понад півсотні монастирів у Галичині, Буковині та Молдові. Не занепадало релігійне життя тут і за часів панування на цих землях австрійської та радянської влади. Зараз це місце переживає період небувалого відродження, тому його й обрали для візиту. Павло Клімкін наголосив: «У розпалі суперечок про єдину помісну українську церкву ми забули про головне: про мільйони віруючих, про весь український народ, про тих, заради кого і йде це змагання. Єдина автокефальна канонічна Українська православна церква покликана примирити й об'єднати всіх українських православних. Людський вимір, має стояти вище, ніж політичний. Ми надзвичайно близькі до здійснення великої національної мрії, до якої йшли всі роки незалежності й заради якої усі ці роки докладали величезних зусиль».

Учасникам делегації намісники монастиря повідали чимало таємниць святого місця, розповіли про історію відродження обителі. Насамкінець гості побажали, аби неймовірна історія відновлення скиту для усіх українців стала прикладом того, яких висот і результатів може сягнути сила та стійкість людських переконань і віри, а його діяльність перетворилася на надійну підвалину єдиної помісної української церкви.

Фото зі сторінки у facebook Василя Вишиванюка
Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"