ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Ветеранів-енергетиків привітали із Днем перемоги над нацизмом

Напередодні річниці Дня перемоги над нацизмом голова первинної профспілкової організації ПАТ «Волиньобленерго» Тетяна Папенко, голова первинної ветеранської організації підприємства Євген Гринюк відвідали колишніх працівників товариства, аби поздоровити їх із святом, вкотре пригадати ті важкі, героїчні дні та подякувати за багаторічну плідну роботу.

Однією із численних добрих традицій у товаристві стало щороку провідувати працівників, які відчули на собі пекло війни. Кожен із пенсіонерів безмежно радів не тільки продуктовому набору та доволі вагомій грошовій підтримці, а насамперед можливості поспілкуватися із гостями. Тож годі передати усі радісні емоції від цих приємних зустрічей...

Першими завітали до лучанина Федора Драннікова. Колишній кадровий військовий, попри поважний вік, досі захоплюється скандинавською ходьбою із палицями. Щодня робить фізичні вправи. Каже, що фізкультура, а ще оптимізм тримають його у життєвому тонусі. 

Невтомний жартівник Олександр Хвостик обіймами зустрічав гостей. Емоційно, щиро розповідав, як живуть із дружиною. Про клопоти напередодні Дня перемоги над нацизмом колишній зв'язківець не хотів пригадувати… Чоловік щоразу жартував, допитувався, чи вгощатимуть солдатською кашею на святковому заході на Меморіалі вічної слави у Луцьку. До слова, Олександра Хвостика призвали на службу  вже символічного дня – 9 травня.

Коли завітали гості, Павло Федосюк із Білина Ковельського району якраз порався на обійсті. Влаштував невеличку екскурсію своїм садком, де найкраще прийнялися молоді деревця, які власноруч прищеплював. Розповів, що тримати велике господарство вже не вистачає здоров'я. Тішився, що внуки допомагають роботою. До слова, разом із дружиною Раїсою Павло Федосюк відсвяткував діамантове весілля –  живуть у парі 61 рік.

У час, коли в Україні тривають воєнні дії, украй важливо знати, якою великою ціною було здобуто перемогу у Другій світовій війні. Про події тих днів нагадують пам'ятники, але найголовніший меморіал – людська пам'ять і живі свідки тих буремних подій!..

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"