ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Боротьба за кубок Корпоративної ліги стартувала!

Асоціація футзалу Волині організувала змагання серед команд найбільших підприємств регіону. Серед учасників — і збірна «Волиньобленерго» з міні-футболу.

Брати участь у турнірі виявили бажання вісім команд. Зіграна професійна збірна волинських енергетиків, яка має досвід участі не тільки в регіональних, а й у всеукраїнських змаганнях, теж змагається за перемогу. Дібрати найкращих гравців неабияк допомогли зональні турніри між районними філіями товариства, які традиційно проходять тут щороку. Під час таких ігор усі гравці мали можливість вповні проявити свою майстерність володіння м'ячем. Капітан збірної «Волиньобленерго», заступник директора зі збуту Луцької районної філії і разом з тим — досвідчений футболіст Петро Назарук переконаний, що теперішній склад команди є оптимальним для досягнення вагомих результатів у корпоративній лізі.  

Енергетики вже зіграли дві гри. У першій на полі їм протистояли швидкі та зіграні хлопці з ФК «Рятівник». Але три забитих м'ячі, які нелегко далися енергетикам, не принесли їм такої бажаної перемоги. Наступний двобій з командою «MD United» до останньої хвилини вселяв віру у перемогу. По два забитих м'ячі мають у підсумку цього етапу Петро Назарук та Роман Козачок. Але суперники швидко зрівнювали рахунок, тож усе вирішувала серія пенальті. І тут фортуна остаточно перейшла на бік «MD United». З підсумковим рахунком 5:4 вони отримали перемогу у цій грі.

Триватимуть ігри Корпоративної ліги щонеділі протягом кількох місяців на спортивному майданчику СК «Арена Спорт», що знаходить в СРК «Адреналін сіті».

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"