ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Володимир Купчак відкрив чемпіонат із боксу

У п'ятницю, 18 травня голова Федерації боксу Волині, генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак завітав на відкриття чемпіонату Волинської області з боксу за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна-2018», що упродовж трьох днів відбувався у Володимирі-Волинському.

Під час урочистого шикування Володимир Купчак наголосив на важливості підтримки саме дитячого й молодіжного спорту. Адже завдяки старанням тренерів і спонсорів волинські боксери стають чемпіонами світу. Тож голова Федерації боксу Волині побажав спортсменам удачі, наполегливості і перемог у нинішньому і всіх наступних змаганнях. 

Також на відкриття завітали заступник міського голови Володимира-Волинського, секретар міської ради Олег Свідерський, начальник міського управління освіти В'ячеслав Петрук,  директор Володимир-Волинської ДЮСШ Олексій Зінкевич, засновник спортивного клубу «Любарт» Володимир Подзізей,  віце-президент Федерації боксу Волині Олександр Грабовський, представники спонсорів ТзОВ «БРВ Україна» та Володимир-Волинської філії «Ощадбанку».

Змагалися боксери з 18 до 20 травня у спорткомплексі «Олімп». На рингу боксували понад 200 юних спортсменів із Волинської, Львівської та Рівненської областей.

Федерація боксу Волині не вперше організовує подібні турніри із одного із найпопулярніших видів спорту у світі. Загалом на Волині маємо великі традиції цього єдиноборства.

Проведений чемпіонат також продемонстрував, що бокс як вид спорту завоював величезну популярність серед вболівальників незалежно від віку та статі.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"