ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Володимир Купчак: «Для благодійності не потрібно чекати свята чи особливої нагоди»

Генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго» долучився до доброчинної соціальної мистецької акції «Мистецтво як засіб комунікації».

У рамках творчого проекту, який має і виразну благодійну спрямованість, протягом місяця відбуватиметься продаж картин учениці арт-студії «Пятерня» Ольги Билиці. Його мета — через мистецтво привернути увагу суспільства до молоді та людей похилого віку з особливими потребами.

Сама Ольга — теж особлива дівчина. Мистецтво наразі є її головним засобом комунікації з зовнішнім світом, через який вона може показати те, про що переживає, мріє, що любить. Як розповідає куратор виставки, керівник «Пятерні» Тетяна Мялковська, саме з метою соціальної адаптації дівчини почала займатися з нею арт-терапією. Долучилася до роботи з Ольгою і художник Галина Черниш. І така співпраця дала неочікувані результати: окрім того, що в арт-студії Ольга знайшла нових друзів, вона розкрила у собі справжній творчий дар. Пані Тетяна щиро і тепло відгукується про свою вихованицю: «Вона працює в особливому стилі пуантилізму та постмодернізму, тут присутня особлива техніка, складна композиція, дуже дрібні, ледь не точкові нанесення фарби, які й складаються в гармонійну картину. Ольга ще сама того не знає, що малює особливим методом. Коли показую її роботи професіоналам, то вони переконані, що їх виконав майстер з відповідною освітою, а насправді це творчість простої дівчини, яка так по-особливому бачить світ. Вона дуже зосереджена й уважна, коли працює, може по чотири години не відходити від мольберта».

Наразі у колекції Ольги Билиці понад 50 робіт. Частину з них виставили  на продаж у кав'ярні «Виноград», що знаходиться у Луцьку на вул. Лесі Українки, 49. Усі придбані роботи передадуть до Луцького геріатричного пансіонату, аби їхнє тепло додало його мешканцям позитивного настрою та теплої домашньої атмосфери. А виручені кошти підуть  на розвиток творчості особливої юної художниці.

Участь генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» у такому заході — не випадкова, адже він переконаний, що благодійність та соціальна спрямованість є невід'ємною частиною розвитку кожного бізнесу, навіть такого недотичного до мистецтва, як енергетика. І тому особистим прикладом засвідчив небайдужість та підтримку таланту художниці. Це вже не перша його співпраця з арт-студією «Пятерня», яка наразі є одним із найпотужніших мистецьких об'єднань області, у роботі якої вдало поєднуються і безпосередньо творчість, і її  соціальна значимість.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"