ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Маневицькі енергетики здобули перемогу в профзмаганнях

У ПрАТ «Волиньобленерго» триває конкурс професійної майстерності серед лінійних бригад. Другий етап змагань відбувся у четвер, 24 травня на полігоні Маневицької філії.

Відкрив конкурс головний суддя, директор із технічних питань Володимир Перчук. Він привітав учасників, побажав успіху й зауважив на надзвичайній важливості таких професійних змагань.
За дві путівки у фінал боролися команди Маневицької, Ківерцівської, Луцької міської, Рожищенської, Любешівської, Камінь-Каширської філії.

Як і в попередньому конкурсному етапі, що відбувався  у Володимирі-Волинському, енергетики кожної з шести  філій демонстрували вміння як в теоретичних, так і в практичних завданнях. Кожен етап оцінювало журі у складі керівників технічних служб. 

За час підготовки полігону господарі так відшліфували свою майстерність, що показали найкращі результати, суттєво обігнавши суперників у балах.  Друге місце посіла бригада Ківерцівської філії. З мінімальною різницею ківерчанам поступилася команда із Каменя-Каширського, тож «бронза» у них. За продемонстрований високий рівень роботи призери змагань отримали цінні подарунки.

Отож, перші два переможці змагатимуться у фіналі за звання найкращої бригади серед волинських енергетиків. Наступний етап професійного конкурсу прийматиме Любомльська філія.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"